Portfolio

Werkzeuge


Kunde: CMS
Technologie: PHP, HTML, CSS, JavaScript (jquery), AJAX, MySQL
Online: http://cmsdemo.xeko.pl

W odpowiedzi na rosnące wymagania naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własny, autorski system zarządzania treścią (CMS). Wiele osób zapewne zastanawia się dlaczego tworzymy nowy CMS kiedy na rynku działa ogromna ilość gotowych rozwiązań typu Wordpress, Joomla! czy TYPO3. Okazuje się, iż autorski CMS jest tańszy niż teoretycznie darmowy gotowiec.

Nasz system jest przede wszystkim elastyczny, dostosowujemy go zawsze do potrzeb klienta. Nie oferujemy funkcji, z których klient nie potrzebuje w danym projekcie. Dzięki temu obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. W zdecydowanej większości przypadków nasi klienci nie potrzebują szkolenia z zakresu działania systemu do zarządzania treścią. Ponadto kod HTML strony internetowej obsługiwanej przez naszego CMSa jest czysty, pozbawiony nadmiarowych znaczników, które generowane są przez systemy uniwersalne.

Dzięki modułowej budowie, na każdym etapie projektu, istnieje możliwość dodania nowej funkcjonalności lub zmiany istniejącej.

Wzrasta również bezpieczeństwo wykonywanego projektu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za całość systemu, gdyż to my jesteśmy autorem wszystkich modułów i rozszerzeń. Jeśli stosujemy zewnętrzne rozwiązania to są to produkty znanych zespołów takich jak jQuery. Dajemy gwarancje, że takie dane jak np. hasła są bezpieczne. Nigdy nie przechowujemy ich w postaci jawnej. Dodatkowo kod naszego systemu jest zamknięty dla osób trzecich, trudniej znaleźć lukę w systemie zamkniętym niż dostępnym dla każdego potencjalnego włamywacza.

Jeśli są Państwo zainteresowani przetestowaniem naszego systemu, prosimy o kontakt. Chętnie udostępnimy dane dostępowe.