Portfolio

Visitenkarten


Kunde: DWG Design - Computergraphik
Technologie: PHP, HTML, CSS, JavaScript (jquery), MySQL, Flash
Online: http://www.dwgdesign.pl

DWG Design to agencja graficzna zajmująca się tworzeniem profesjonalnej grafiki na potrzeby identyfikacji graficznej firmy oraz firmowej strony internetowej.

Strona DWG Design została przygotowana w dwóch trybach kolorystycznych: dziennym (jasnym) i nocnym (ciemnym). Tryby przełączają się automatycznie w zależności od pory dnia, w której mają miejsce odwiedziny.

Głównym zadaniem portalu jest zaprezentowanie dotychczasowych prac i osiągnięć firmy w czytelny, elegancki sposób. Dodawanie prac do portfolio jest maksymalnie zautomatyzowane. Prace mogą być prezentowane w postaci zdjęć, screenów oraz osadzonych elementów wykonanych w innych technologiach (np. flash). Projekty prezentowane są razem z krótkim opisem, który relacjonuje zakres wykonywanych prac oraz przedstawia wymagania stawiane przez klienta.

Strona prezentuje i krótko charakteryzuje wszystkie usługi, które wchodzą w zakres działania DWG Design.

Treść strony jest dodawana oraz edytowana za pomocą dedykowanego systemu zarządzania treścią, budowanego specjalnie dla tego projektu.

DWG Design prowadzi profesjonalne kampanie reklamowe za pośrednictwem portalu społecznościowym Facebook - w dzisiejszych czasach jest to jedna najskuteczniejszych form reklamy, stąd duża ekspozycja tego portalu na stronie klienta.